Značenie skiel

Značenie skielTechnológia značenia skiel leptaním je veľmi účinná metóda používaná proti odcudzeniu vozidiel. Označenie skiel vozidla je neodstrániteľné, čo znižuje zlodejom výšku zisku. Preto označené vozidlo prestáva byť pre zlodejov zaujímavé.

 

Sklá sú s takýmto značením nepredajné, v prípade prerábania vozidla sú zlodeji nútení vymeniť všetky označené skla na vozidle. To je nielen finančne náročné ale zaberie pomerne dosť času, ktorý zlodeji v prevažnej väčšine nemajú.

 

Aplikácia

Značenie skielv  základnej ponuke je označenie 6ks skiel vozidla. Samozrejme môžete si nechať označiť aj všetky sklá vozidla, dokonca sme už robili zákazníkovi okrem všetkých skiel aj označenie spätných zrkadiel. Celková aplikácia základnej sady 6-tich skiel trvá cca 30 minút. Celý proces leptania skiel sa realizuje priamo na našej dielni. Pred leptaním sa vytvoria šablóny s identifikačným číslom, ktoré slúžia pre leptanie skiel. Tie sa nalepia na Vaše sklá na také miesta aby nerušili celkový vzhľad a výhľad z vozidla. Pomocou špeciálnej chémie sa na sklá naleptá identifikačné číslo, ktoré je identické a individuálne pre každé vozidlo. Vaše vozidlo bude zaregistrované v centrálnej databáze VIN-EU-ECR. Databáza označených vozidiel je ľahko dostupná na internete, čím sa dajú ukradnuté vozidlá alebo sklá ľahko identifikovať. Databáza registrovaných vozidiel z celej Európy sa nachádza aj v databáze European Car Register.

 

Značenie skiel

 

Poisťovne

toto značenie skiel uznávajú poisťovne Allianz, Česká poisťovňa, Generali a Uniqua ako základné zabezpečenie vozidiel. Po označení skiel Vám vydáme certifikát pre poisťovňu. Sme autorizované stredisko značenia skiel.

 

Výhody

značenie skiel je veľmi účinná metóda proti odcudzeniu vozidiel a zároveň je najlacnejšou metódou ochrany
značenie sa nedá zo skiel odstrániť čo výrazne znižuje zlodejom mieru zisku
v prípade prerábania vozidla je nutné vymeniť všetky sklá čo zlodejom predlžuje dobu prerábania vozidla
vozidlo je registrované v centrálnom európskom registri vozidiel European Car Register
značenie uznáva väčšina poisťovní ako základnú ochranu proti odcudzeniu vozidla
aplikácia trvá 30 minút a nerobí sa žiadny zásah do konštrukčných častí vozidla ako pri inom zabezpečení
značenie má atest Ministerstva dopravy 27MD N-01419

 

Cena

za značenie základnej sady 6-tich skiel na vozidle je 72,-€ s DPH

 

Sme autorizované stredisko značenia skiel európskym systémom VIN-EU-ECR.