Montáž a servis nezávislých kúrení

Montáž a servis nezávislých kúrení

WebastoDodatočná montáž nezávislého kúrenia - už žiadne škrabanie námrazy


Nastúpte do príjemne vyhriateho auta a vychutnajte si výhody nezávislého kúrenia Webasto. Začnite deň s dobrou náladou a vykúreným autom. 

 

Montáž a servis nezávislých kúreníV mnohých situáciách sa oplatí mať predohriate auto. Nezávislé kúrenie Webasto Vám ponúka viac komfortu. Zamrznuté auto po obede, studené auto po lyžovačke, oškrabávanie námrazy vo večerných šatách? To všetko je minulosťou! V zime jazdíme viac. Nie každý si však môže vychutnávať komfort vyhrievanej garáže. Spočítajte si sami, ako rýchlo sa Vám vráti investícia do nezávislého kúrenia Webasto. Webasto je skratkou pre technologickú vyspelosť a kvalitu.

 

 • s nezávislým kúrením Webasto je Vaša viditeľnosť zabezpečená už pri štarte – úplne bez oškrabávania ľadu. Naviac nedôjde ani k nebezpečnému kondenzovaniu pary a jej opätovnému zamrznutiu zvnútra.
 • vnútorný priestor vozidla je príjemne temperovaný už pri štarte. Skrehnuté prsty od oškrabávania námrazy, studené sedadlá a zima v interiéri patria minulosti. Už si viac nemusíte obliekať hrubé oblečenie, ktoré Vás obmedzuje pri jazde.
 • zimné rána môžu byť pre Vás pokojné. Môžete vyraziť bez oškrabávania námrazy z okien. S nezávislým kúrením Webasto vstúpite do dňa uvoľnení. Už pri zobudení sa tešíte na príjemne vyhriate auto. S nezávislým kúrením šetríte čas. Odpadáva Vám oškrabávanie ľadu, utieranie orosených okien či naštartovanie motora za účelom jeho zahriatia. To posledné je podľa pravidiel cestnej premávky zakázané.
 • sami si zvolíte ovládač pre svoje nezávislé kúrenie Webasto. Môžete si vybrať aktiváciu diaľkovým ovládaním, mobilom alebo digitálnym časovačom s predvoľbou. Ovládanie nezávislého kúrenia je tak jednoduché!
 • nezávislé kúrenie ponúka viac ako iba teplo v zime. V lete vháňa do odparkovaného vozidla vonkajší čerstvý vzduch a týmto spôsobom chladí vnútorný priestor. Preč s naakumulovaným teplom a teplotami ako v peci.

 

Montáž a servis nezávislých kúrení

 

Značku Webasto montujeme ale i servisujeme viac ako 10 rokov. 10 rokov bez jedinej reklamácie, pri veľkom množstve spoľahlivo pracujúcich zariadení. Teda veľkom množstve spokojných zákazníkov. Okrem predaja a montáže zabezpečujeme aj prekládky zariadení Webasto zo staršieho vozidla do nového vozidla a zabezpečujeme kompletný servis. Počas montáže vychádzame z princípu urobiť vo vozidle čo najmenší zásah do pôvodných rozvodov vozidla (chladiaca zmes, palivo, elektrika, ...), čo nie je mnoho krát jednoduché, ale striktným dodržaním postupu, ktorý stanovuje výrobca to vieme dodržať. Montáž je časovo náročná práca (cca plné 2dni), ktorá si vyžaduje technika zdatného v palivových systémoch, chladiacom systéme a v autoelektrike. Máme pravidelne školený a certifikovaný personál a naše montáže sú naozaj montáže profesionálov. Vždy sa riadime prioritou urobiť do vozidla (jeho elektriky, chladenia, palivového systému, ...) čo najmenší zásah. Naši zákazníci poznajú túto prácu, preto si okrem montáži nových zariadení Webasto nechávajú robiť aj prekládky zo starého do nového vozidla. Cena montáže je max. 300,-€ s DPH, je závislá od náročnosti montáže.


Montáž a servis nezávislých kúrení


Montáž a servis nezávislých kúrení

 

Vedeli ste, že ...


 • teplý štart motora po vyhriatí zariadením Webasto má o 21% emisií menej (benzínový motor) o proti studenému štartu?
 • spotreba pohonných hmôt sa zvýši len minimálne pretože sa šetrí spotreba pri studenom štarte motora?
 • použitím zariadenia Webasto sa nestáva, že dochádza ku kondenzovaniu pár a teda zamŕzaniu skiel z vnútra?
 • podľa pravidiel cestnej premávky je zakázane nechať motor zahriať na miestie?
 • počas letných mesiacov má zariadenie Webasto aj funkciu vetrania, teda vháňania čerstvého vzduchu do interiéru vozidla?
 • Vaša bezpečnosť sa zvýši pretože máte okamžitú dobrú viditeľnosť?
 • s funkciou TermoCall môžete ovládať Vaše zariadenie Webasto mobilným telefónom?