O firme

Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov – svoje starosti prenechajte nám


Patríme do skupiny autorizovaných multiznačkových (servis všetkých značiek) autoservisov v Poprade, úroveň umocňujeme aj autorizáciou pre servis vozidiel jednej značky. Výhodou kombinácie multiznačkového servisu a značkového servisu je vyškolený certifikovaný tím odborníkov, ktorý dokáže zabezpečiť najrôznejšie formy autoservisných služieb, od malých až po tie najzložitejšie. Certifikácia tímu prebieha opakovane v pravidelných intervaloch školeniami a skúškami u importéra v Prahe.

 

Náš odborný tím je vám k dispozícii.

 

Máme viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti autoservisných služieb. Automobilový priemysel je dynamicky sa rozvíjajúca oblasť čo znamená neustále zlepšovanie v technike a výbave. Máme novopostavený autoservis s úplne novou modernou technickou výbavou (3D geometria Hunter, testovacia linka Nusbaumm, ...).

 

Naša výbava je vám k dispozícii.

 

Sme dôkazom toho, že aj veľký novo postavený multiznačkový autoservis môže mať veľmi priateľné ceny, známe z neznačkových garáži (geometria od 25,- EUR, diagnostika podvozku na linke od 5,- EUR, repas brzdových strmeňov od 75,- EUR, ...), vynikajúci prístup k zákazníkom, pružnosť (poskytnutie služby a dodanie dielov do 24 hodín, niekedy aj na počkanie,...), komplexné služby na jednom mieste (najmodernejšie vybavenie servisu), dokážeme sa komplexne starať o jedno vozidlo akejkoľvek značky až po celé vozové parky veľkých firiem.

 

Našim cieľom je aby ste od nás odchádzali spokojný a aby ste sa k nám neustále vracali.

 

Servis PopradServis Poprad

 

V prípade sporu o akýkoľvek pojem z webovej stránky platí vysvetlenie podané štatutárnym zástupcom spoločnosti Autoklub a.s.