Dopravné príhody

Dopravné príhody Niekedy ani nie je jasné, že došlo k nehode. Poškodenie nie je viditeľné, alebo je tak malé, že sa na prvý pohľad javí úplne zanedbateľne. No časom sa z toho môže vyvinúť nehoda, ktorá Vám môže hlboko načrieť do vrecka. Môže ísť o nevinné nabehnutie na obrubník či kanál, sadnutie vozidla na nerovnosť, trafenie nečakanej prekážky (zábradlie, kvetináče, tyčky, otvory, ...), trafenie letiacim kameňom, ... My takéto dopravné nehody voláme „príhody“.

 

Keďže následky príhod môžu byť veľké odporúčame Vám po každej takejto udalosti nechať skontrolovať vozidlo v našom servise.

 

Veď napríklad prasknutá manžeta na homokinetickom kĺbe môže znamenať deštrukciu celého kĺbu, prerazený chladič môže znamenať prehriatie motora, poškodenie disku môže znamenať riziko prasknutia disku, rozhodenie geometrie môže znamenať zodratie pneumatík, ...
Cena takej kontroly je 12,-€ s DPH a Vy budete mať istotu v akom rozsahu nastalo poškodenie.

 

Zopár nevinne vyzerajúcich príhod: 

 Dopravné príhody Dopravné príhody   Dopravné príhody  
Roztrhaná manžeta – rozpadnutie
homokinetického kĺbu
Sadnutie vozidla v teréne
deštrukcia krycích plechov
Trafenie stĺpiku pri garáži
vytrhnuté uchytenie blatníku
 Dopravné príhody Dopravné príhody   Dopravné príhody  
Agresívna jazda v teréne
rozhodená geometria
Prerazený chladič
vytečená chladia zmes
Nevinný obrubník
poškodená olejová vaňa


Aj takéto malé príhody je možné riešiť prostredníctvom havarijnej poistky, pokiaľ ju máte uzatvorenú s Vašou poisťovňou. Spolupracujeme so všetkými poisťovňami, odstraňujeme poškodenia na profesionálnej úrovni značkového autorizovaného servisu. Navyše sme bezobhliadkový servis poisťovní Allianz a Uniqa, u ktorých stačí s Vašim vozidlom len k nám zájsť a my vybavíme všetko za Vás.

 

Nenechávajte nič na náhodu a nechajte si vozidlo po každej „príhode“ skontrolovať v našom odbornom servise.